28 Aralık 2015

Mudo Sattığı Ürünü 52 Gündür Teslim Etmiyor!

Capitol mağazanızdan yapmış olduğum alışverişte "Alena" avizeyi stokta gözüküyor onayıyla bedelini ödeyerek satın aldım. Ürün 52 gündür teslim edilmedi. Avizenin acilen teslimini istiyorum.

Songül 253 Okunma

Cevaplar

 • Songül'un Teşekkür Mesajı15 Ocak 2016

  Mudo Capitol Mağazası'ndan Adem Bozdoğan'a yakın ilgili sebebiyle çok teşekkür ederim. Sayesinde sorunumuz çözüldü ve avizemize alternatif çok daha şık bir avizeye sahip olduk. Adem Bey olmasaydı muhtemelen şu an Mudo ile davalık olacaktık. Hem sürekli bilgilendirmesi hem de alternatif üretmesi, konuya yakın takibi ile kesinlikle örnek bir çalışan. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Songül.

 • Mudo Temsilcisi07 Ocak 2016

  Sayın Songül A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

 • Songül 04 Ocak 2016

  Mudo bu şikayetim üzerine 2 ay önce siparişini verdiğim ürünü teslim edemeyeceğini bildirdi, farklı bir ürünü almak istiyorsam farkını ödeyeceğimi bildirdi. Mudo'nun rezaletinin karşılığını yasal yollarda arayacağımı bildiririm. 2 ay boyunca hem maddi hem manevi olarak beni mağdur etmiştir.

 • Songül 29 Aralık 2015

  Mudo'dan bu konuyla ilgili hiçbir dönüş almadım. Hatta dönüş neden dönüş yapmadıklarını sormak için aradığımda bile bana siz mağazaya gitmişsiniz ve sizi bilgilendirmişler gibi bir cümle kuruldu. Bu kadar da olmaz artık diyorum. Kurumsallığınız dibe vurmuş.

 • Mudo Temsilcisi28 Aralık 2015

  Sayın Songül A'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön