18 Mart 2013

Mudo Satış Sonrası Hizmet Yok!

Mudo severek alış veriş yaptığım ve tarzını beğendiğim ürünlerin olduğu bir mağazaydı.Bu zamana kadar bir çok ürün aldım.En son almış olduğum pantolonda sökülme olduğundan diktirmek için mağazaya götürdüğümde satış sonrası hizmetin ne kadar kötü olduğunu,Marmara Forum İstanbul mağazasındaki personelin ne kadar ilgisiz ve müşteri memnuniyetini önemsemeyen tutum ve davranış içerisinde olduklarını gördüm.

Mağaza yetkilisi ile görüşmek istediğimde ise adının B.D. olduğunu öğrendiğim yöneticinin daha kaba ve ilgisiz olduğunu gördüğümde balık baştan kokar deyiminin ne kadar doğru olduğuna şahit oldum.Sökülen pantolonla ilgilenilmedi. Mudo'da satış sonrası hizmet bulunmuyor.

Özgür 121 Okunma

Cevaplar

  • Özgür21 Mart 2013

    Merhaba, Arandım, ancak sonuca ve çözüme yönelik bir bilgilendirme yapılmadı. Mudo 'da satış sonrası hizmet bulunmuyor. Pişman olmak istemiyorsanız kesinlikle ürün almayın. Misyon ve vizyon sadece internet sayfalarında göstermelik bulunuyor. Vizyon misyonunuz var mı? Var!!! durumu yani. Mustafa Taviloğlu adını koymuş, marka yaratmış, ama, ilgili personeller bunu taşıyamıyor. Satış sonrası hizmet yok. Gidin, mahallenizdeki marka olmayan X mağazadan alın daha iyi hizmet alırsınız.

  • Mudo Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön