19 Şubat 2013

Mudo Personel Kaba Davrandı!

Dün Mudo Alanya şubesinden aldığım kazakta defo çıktı. Bugün değiştirmeye gittiğimde ben, annem ve annemin iki arkadaşı resmen suçlandık. Mağazanın başta bu kabadavranan müdür yardımcı ve müdüründen (yaka kartları olmadığı için isimlerini öğrenemedim) şikayetçiyim.

Mağazaya gittiğimizde bize ürünü değiştirebilirsiniz diyen, müdür yardımcısı telefonla arayıp sorduğunda inkar eden 2 personelden de şikayetçiyim. Yüzleşmek istediğimde personel yemekte diye yüzleştirmediler. Böyle bir durumun cezasız kalmamasını istiyorum. İade ve değişim yapılmadı. Daha önceden aynı mağaza personelinden şikayetçi olan arkadaşlarım mevcut. Gereği ne ise yapılsın lütfen.

Basak 114 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Mudo olarak amacımız, sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini arttırmak ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. Bu nedenle ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirinize açık olduğumuzu belirtmek isteriz. İnsana çok büyük önem veren ve insana yatırım yapan bir firma olarak, gerek merkez gerekse mağaza personellerimize müşteri memnuniyeti, iletişim vb konularda periyodik olarak eğitim vermekteyiz. Fakat mağazacılık sektörünün en büyük handikaplarından olan işgücü sirkülasyonunun sıklığı, bazı personellerimizin bilinçlendirilmesine fırsat vermemektedir. Yine de sizin gibi değerli müşterilerimizin eleştirileri sayesinde, hizmet kalitemizi arttırma olanağına sahip oluyoruz. Başarımızın devamı için sizin gibi duyarlı müşterilerin bağlılığına ve duyarlılığına her zaman ihtiyaç duymaktayız. Alanya Mağazası ile ilgili şikayetinizin ayrıntısıyla araştırıldığını ve bu tarz olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemlerin mutlaka alınacağı konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Yaşamış olduğunuz tatsız olaydan ötürü özürdiler, sizi tekrar mağazalarımızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, MUDO Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön