15 Şubat 2013

Mudo Oturma Takımı Tüy Çıkarıyor!

Ben mart 2012 de mudodan oturma takımı aldım, aldığıma da bin pişman oldum çünkü bu oturma takımının içi kustuğu ve bu tüyler her gün diken gibi batıyor+her gün 10 tane tüy çıkıyor takım aynı zamanda deforme oldu ve kumaşı tüylenme yapıyor, üstelik ayağıda kırık, ben mudoya 50 kere şikayet ettim 2 kere eksper geldi ama hala bir sonuç yok.

Mudo nasıl bu kadar duyarsız olur hayretler içindeyim, komple evimi mudo concepten döşedim, çok seviyordum ama mudo benim için bitti, ben bu oturma takımına bir sürü para ödedim, sizin müşteri hizmetleri ne işe yarar ?, herşey sadece parayı alana kadar mı ? arıyorum tamam ilgileneceğiz diyorlar ama değişen birşey yok.

Nevin 125 Okunma

Cevaplar

  • Nevin21 Şubat 2013

    4 ay oldu hala bir icraat yok önemli olan bilgi vermek değil önemli olan icraat,ve ben bu koltuğun kuş tüğünü kabul etmiyorum, ben içini silikon istiyorum çünkü bu takım çöküyor üstelik arka ayağıda kırık. bana lütfen bir tarih verin şu gün olur diye,bende bileyimki bu gün benim işim oluyor ,sizin yaptığınız çok ama çok ayıp.borusan iyi bir müşterisini kaybetti,daha ne kadar bekliyecem çok merak ediyorum.

  • Mudo Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Şikayet konusu ile ilgili mağazamız müşterimize bilgi vermiş durumdadır. Saygılarımızla. Mudo Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön