Mudo Müşteri Hizmetleri Biriminin Sözde Çözüm Odaklı Politikası!

Funda S. |

Hediye gelen bir ürünü stok bilgisi ve değişimi ile ilgi olarak müşteri hizmetlerini 3 kez aramış olmama rağmen henüz bir çözüme ulaşamadım. Üstelikte 2 kere Mudo tarafından aranacağım söylendi. Buna rağmen arayan olmadı. 2 kere S*** hanım 1 kere de E*** hanımla görüştüm.

İşin ciddiyetsizlikle yürütüldüğünü düşünüyorum. Üstelikte stoğu bulunan şubeyi arayıp (carousel Bakırköy) şubenin 2 dakika içinde bana geri döneceği söylendiği halde arayan olmadı. Öncelikle müşterinin direkt şubeye ulaşamıyor olması çözüm sürecini uzattığı gibi işlemi daha da işkenceli hale getiriyor. Tek bir telefon numarasının olması kadar saçma bir şey olamaz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  15:24

  Sayın Funda S'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı

  E-mail : destek@mudo.com.tr

  Tel : 444 68 36

 • Funda S.
  29 Ocak
  13:37

  Nihayet... İnat ettim ve konuyu çözüme ulaştırdım. Carousel Şubesi ürünün stoklarında var olduğunu ve benim için ayırdıklarını bizzat tarafıma ilettiler. Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum...

 • Funda S.
  29 Ocak
  13:33

  Nihayet inat ettim ve konuyu çözüme ulaştırdım... Carousel Şubesi ürünün var olduğunu ve benim için ayırdıklarını bizzat tarafıma söylediler. Bilginize:)

 • Funda S.
  29 Ocak
  13:18

  4. kez aradım ve eh nihayetinde Carousel Şubeye bağladılar. Ürün ile ilgili stok bilgisi için telefonda beklemem söylendi... Ben de beklemeye başladım. Sanıyorum 3 dakika kadar bekledim ve telefon otomatik olarak kapandı ve ben yine müşteri hizmetlerini aramak durumunda kaldım. Acil arama kaydı aldılar, size dönerler dendi. ''Çok rica ediyorum lütfen şimdi şubeyi bağlar mısınız? '' dedim. Şube telefonu meşgul çalıyor deyip sonuç yine hüsranla ve de çözümsüzlükle. Biti.