27 Haziran 2014

Mudo Mobilya Siparişlerini Belirttiği Günde Teslim Edemiyor!

Mudo City Meydan Mağazasından 1 yatak, 1 masa, 1 de sehpa siparişi verdim. Satın alırken, tüm ürünlerin depolarında olduğunun teyidini aldım ve ödemesini yaptım. Ürün teslimini sadece hafta sonu müsait olduğumuz için özellikle 28 Haziran'da yapmalarını istedim. Aradılar, konuştular ve sorun olmayacağını, 28 Haziran'da siparişimin teslim edileceğini söylediler.

Bugün önce "masanın ayağı kırık başka şehirden gelecek", sonra "depomuzda sayım var" gerekçesiyle teslimatın gecikeceğini söylediler. Daha önceki siparişlerimde yaşadığım gecikmeyi hiç sektirmeden yine yaşattı Mudo. Gecikme istemiyorum, siparişimin teslim edilmesini istiyorum dedim, arayan soran yok.

Serap 963 Okunma

Cevaplar

  • Serap'ın Teşekkür Mesajı30 Haziran 2014

    Şikayetim iledildikten sonra çok hızlı arandım ve aynı hızla çözüm üretildi ve siparişim teslim edildi.

  • Mudo Temsilcisi27 Haziran 2014

    Sayın Serap S'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili yasal prosedüre uygun işlem yapılarak bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

  • Serap'ın Teşekkür Mesajı27 Haziran 2014

    Şikayetim Mudo'ya iletildikten sonra doğrudan operasyon ekibi tarafından arandım ve hızlıca aksiyon olarak siparişimi mağazalarının belirttiği tarihte teslim edileceğini ilettiler. Son derece ilgili bir şekilde sorunumu çözümledikleri için operasyon ekibine teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön