Mudo Masa Kurulumu Yapamayan Mudo Ekipi!

Sinan B. |

Mudo'dan almış olduğum mutfak masasını kurmak için Mudo ekibi haber vermeden Cuma akşamı 8 de aniden eve geldiler. Neyse dedik, haber vermeyi unutmuşlar.

Masa'yı kurmak için ekipmanları yoktu. Benden istediler yok dedim. Bir pense bulup onla masayı kurmak istediler. Başarısız oldukları gibi masaya da zarar verdiler.

Masayı da alıp gitmelerini yeni masayla yarın gelmelerini istedi.

Çağrı merkezinide 2 kez aradım. Hep size dönüş yapacaklar deyip dönüş yapmadılar. Ben kesinlikle yeni bir masa istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan B.
  07 Ağustos
  13:26

  Yine müşteri hizmetlerin aradım. Yine bir bilgilendirme yok. Ben şunu önereyim artık. Ben bir araç ile ürünü gelip kendim alayım ve marangoza kendim kurdurayım. Çünkü Mudo bu ürünü getirip kurulumunu yapamadık bir türlü. Ürün geldi, ekip kuramadı. Ertesi gün geleceğiz dediler. Gittikten sonra stokta ürün yok dediler. Şimdi ürün geldi diyorlar, ama tuzlada kimyasal gaz sızıntısı var. Ürün sevikiyatını erteliyorlar.

 • Sinan B.
  07 Ağustos
  13:07

  Güya bugün cuma günü yeni ürün getirilecekti. Tuzla da gaz sızıntısı olmuş. 2 hafta sonra teslimat yapılacak. Teslimat neredeyse 1 ay sonra yapılacak. Tebrikler.

 • 07 Ağustos
  09:34

  Sayın Sinan B'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı
  E-mail : destek@mudo.com.tr
  Tel : 444 68 36