29 Ağustos 2013

Mudo Kalitesiz Ürün Satıyor!

İzmit Arasta Park'ta bulunan mağazadan tek seferde yaklaşık 250 TL'lik tişört pantolon ve gömlek alışverişi yaptım. Aldığım tişörtler arasında bir tanesinin alarmı sökülmemişti. Bunu eve geldiğimde fark ettim ve bir süre sonra mağazaya götürüp alarmı çıkarmayı unutmuşsunuz çıkarır mısınız dediğimde özür beklerken sorguya tutuldum.

Bu olay 28. 08. 2013 tarihinde gerçekleşti ve aldığım ürünler ilk yıkamadan sonra tamamen formunu yitirdi. Özellikle de 40 TL değerindeki tişörtün ilk yıkamada bu kadar kendini salması beni çok şaşırttı. Mudo'yla tanıştığıma çok pişmanım.

Gökhan 119 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 02 Eylül 2013

    fiyatları yüksek kalitesi düşük bir firma

  • Gökhan 31 Ağustos 2013

    uzun uzun basmakalıp cümleler...tişört katlarken kullanılan şablon gibi yapıştırmışınız cümleyi.anlaşılan çok kullanıldığı için şablon cümle de kurmuşunuz.ama siz ne demek istediğimi bile anlamamışınız.

  • Mudo Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle vakit ayırarak tarafımıza geribildirimde bulunduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bildiriminiz Genel Müdürlük ilgili birim ve yöneticisi ile paylaşılmış olup, gerekli inceleme başlatılacaktır. Tüketici kanunu gereği üretici firma olarak tüm ürünlerde 2 yıl boyunca sorumluluğumuz bulunmaktadır. Bu süre içinde fiş /fatura ile getirilen ürünler incelemeye alınmakta ve üretim kaynaklı sorun var ise değişimi yapılmaktadır. Fiş/ fatura olmaması halinde müşteri memnuniyeti adına kredi kartı slip /ekstre dökümü veya Exclusive Card satış detayı ile de inceleme talebi karşılanabilmektedir; ancak o durumda ürünün güncel satış fiyatı üzerinden değişim sağlanmaktadır. Bu kapsamda ürünü size yakın bir mağazamıza götürerek inceleme talebinde bulunabilirsiniz. İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder, destek almak istediğiniz her konuda memnuniyetle yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı Tel : 444 6836/MUDO

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön