Mudo Kaliteden Kaynaklanan Hata

Mehmet Oğuz S. |

Eskişehir Neo AVM mağazanızdan yaklaşık 1 sene önce almış olduğum sandıklı deri püf henüz kullanmadan derileri yırtıldı. Baskı düğmelerinden birkaçı çıktı, bunun üzerine bir de oturulan suntası yani ahşabı kırıldı. Tüm bu hasarlar bir iki kere üzerine oturulduğu zaman ve çoğu da kullanmadan önce oldu. Firmanıza iki kere bildirmemiz sonucunda ret kararı aldım.

Sorunun kullanımdan kaynaklanmadığını kalite hatası olduğunu ürünün hasarlı ürün olduğunu defalarca firmanıza bildirdim. Firmanızın güçlü kaliteli ve güvenilir, ürününün kesinlikle arkasında durur fikri ile güvenerek aldığım ürününüz ve firmanız beni hayal kırıklığına uğrattı. Sizden kesinlikle para iadesi istiyorum. Gereğini ivedilikle yapınız.

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Oğuz S.
  12 Ağustos
  21:05

  Konu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmamıştır. söz konusu firmanın hiçbir sözüne aldanmayın.

 • Mehmet Oğuz S.
  29 Temmuz
  20:16

  Mudo mağazası şikayetimi hiç onemsemedi ve red kararı verdi. Kendi urununun durumuna bakmadan red kararı verildiğini ilk defa Mudo mağazasında gördüm. Müşteri memnuniyeti kaygıları hiç yok. Mallarini alana müşterisiniz mali aldıktan sonra yandınız sizi tanimiyorlar. Kurumsal bir mağaza olarak sizi kınıyorum ve her yerde hakkımı arayacağım. Tüm İnternet Twitter vs. Tüm sosyal paylaşım sitelerinde sizi ve ilkesizliginizi anlatacağım. En kısa zamanda batarsiniz dileklerimle.

 • 08 Temmuz
  13:21

  Sayın Mehmet O.S'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır.
  Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı
  E-mail : destek@mudo.com.tr
  Tel : 444 68 36