14 Şubat 2015

Mudo İlgisizlik!

31/10/2014'te Nişantaşı Mudo'dan 3 adet sandalye satın aldım. Denizli'de yaşadığım için oradan teslim almak istedim. 2 adet sandalyeyi 10-15 gün sonra teslim aldım ancak üçüncüsünü 45 gün bekledikten sonra gelmediği için iptal etmek istedim. Bununla ilgili Nişantaşı mağazasından V****
Bey ile hem yüz yüze hem de telefonda farklı zamanlarda görüştük. Her seferinde olayı hatırlamadığı için yeniden anlatmak zorunda kaldım. Her seferinde "biz size geri döneceğiz" cevabını aldım.

Daha sonra müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Bu sefer Nişantaşı mağazasından M**** Bey aradı, o da 5 gün içinde geri döneceğini söyledi ama bugün 11 gün daha geçmesine rağmen arayan olmadı. Yazışmalar ektedir.

Hasan 1.347 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 23 Şubat 2015

    16 Şubat tarihinde arandım. Para iadesi için İstanbul Nişantaşı mağazasına gelmem gerektiğini söylediler. Denizli'de yaşadığım için gelemeyeceğimi ifade ettim ve EFT yapmalarını rica ettim. EFT'yi hemen istersem EFT masrafının bana ait olacağını, 23/02/2015 pazartesi gününe kadar beklersem böyle bir masraf çıkmayacağını söylediler. Bir başka öneri getirerek Denizli Forum Çamlık AVM'deki Mudo'dan iade alabileceğimi söyledim. Ancak bu önerim de olumsuz karşılandı. Ben de 23/02/2015 mesai bitimine kadar beklemeyi kabul ettim. Mesai bitiminde hesabımı kontrol ettiğimde ise beni yine şaşırtmadılar. Benimle iletişim kuran elemana iki kez ulaşmaya çalıştım. Ama ilkinde telefonu meşgule aldı, yarım saat sonra ikinci aramamda ise telefona cevap vermedi. Bilgilerinize.

  • Mudo Temsilcisi16 Şubat 2015

    Sayın Hasan S'in şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön