06 Haziran 2015

Mudo İade Talebi!

Daha önce merkezinde 5 yıl görev aldığım firmanızın Optimum İstanbul mağazasından 1'i teşhir 2 adet puf aldım. 96 TL teslimat ücreti vermek istemedim. Yetkilisi A*** bey bekletiriz siz aldırırsınız dedi.

Ben de yaklaşık 3 hafta sonra 2 kişi ve sevkiyat aracı yönlendirdim fakat ürünü merkeze göndermişler haberim olmadan teslim alamadım. Bugün gittim mağaza müdürü hanımefendiyle görüştüm ya iade alın ya kendi imkanınızla bana yardımcı olun, pazartesi şehir dışına çıkıp bir süre gelemeyeceğim ve bir daha araç yönlendirecek gücüm yok dedim.

Yardımcı olamayız almazsanız merkeze gönderilir ve stoktan satılabilir ürününüz dediler! Teslim almadığım ürünü tüketici yasalarına göre iade hakkım var ve iadesini istiyorum.

Naz 295 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi08 Haziran 2015

    Sayın Naz Ö'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön