27 Ağustos 2013

Mudo Hasarlı Ürün Gönderdi!

Teslim tarihi 15 Ağustos olan daha sonra 20 Ağustos olarak değiştirilen 1 adet masa ve 1 adet bank siparişimiz, 21 Ağustos'ta geldi. Kendi çabalarım dışında hiçbir bilgilendirme yapılmadı Mudo'dan. İlk gecikmenin sebebi olarak sevkiyat öncesi kontrolde masanın hasarlı çıktığı ikinci gecikmenin sebebi olarak "Sevkiyat öncesi ürünleri kontrol ediyoruz bugüne yetişmedi yarın gönderelim" bilgisi verildi.

Fakat gönderdiğiniz bankta koca bir çatlak ve verniğinde hatalar, yer yer kalkmalar mevcuttu. Bankı teslim almadım. Neredeyse 1 hafta oldu hala ses yok. Bank ne zaman gelecek? Ayrıca kontrol edilen ürün nasıl böyle hatalı ve hasarlı geliyor? Gecikme sebebi olarak kontrol deniliyor, fakat ürün hasarlı geliyor. Yorumsuz.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Mehmet K.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında mağazamız tarafından telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön