16 Temmuz 2013

Mudo Gömlek Değişimi Yapılmadı!

Yaklaşık bir ay önce Gebze Center-Kocaeli Mudo mağazanızdan bir gömlek satın aldım. Şehir dışında olmam nedeni ile gömleği evime geldikten yaklaşık 3 hafta sonra ilk kez kullandım ve giydiğim gün önünde bir mum izi olduğunu fark ettim.

Geçen hafta gömleği alıp mağazaya götürdüm ve durumu anlattım. 2 günlük inceleme sonucunda mağazadaki arkadaşlar izin benim yapmış olacağımı belirtiler, şaşırdım kaldım. Firmanın kalite politikası ve müşteri memnuniyet anlayışına hayran kaldım doğrusu. Gömleğin iç tarafına nasıl mum damlatacaksam?

Mustafa 132 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 19 Temmuz 2013

  Görev ve konumunuzu bilmiyorum ama size şunu belirtmek isterim; ben sadece 80TL civarında bir parayı çöpe atmış olacağım, fakat bir müşterinizi kaybetmiş olacaksınız. Zaten burada ilk verdiğiniz cevaptan sonrada, ürünle ilgili bir değişim ve iade beklentisine girmedim. Demek ki ticari düşünceniz ufak hesapların gölgesinde kalmış. İyi çalışmalar..

 • Mustafa 19 Temmuz 2013

  Bu kadar basit düşünen bir müşteri memnuniyeti politikası görmedim.

 • Mustafa 18 Temmuz 2013

  Sadece adım düzeltilmiş. beni arayıp ulaşamamak da çok enterasan. Herhalde bir kere aradınız daha sonra otomatik mail atmak daha kolayınıza geldi. Gömleğinizi cumartesi günü gidip mağazanıza atacağım. Bir dahada benim bir kuruşum bile sizin kasanıza giremez.

 • Mustafa 16 Temmuz 2013

  Hassasiyetinizin ismimi bile doğru okumadığınızdan ne derece ciddiyette olduğunu anlıyorum! Adım Mustafa, Merve değil. İkincisi, verilen cevap da bir o kadar tatmin edici!!!!! "Şikayetinize istinaden ilgili mağazamızdan alınan bilgi, yapılan incelemede üretimden kaynaklı bir durum tespit edilemediği yönündedir. Mağazamız tarafından prosedürlerimiz çerçevesinde inceleme işlemi gerçekleştirilmiş ve karara bağlanmıştır." Nasıl, hangi kriterlerde karar verildi çok merak ettim doğrusu. Dürüst davranmayıp ürünü hiç kullanmadım deseydim bu cevabı almayacağımdan eminim. Komik olmayın lütfen...

 • Mudo Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Sayın Mustafa K.'in şikayeti hakkında; Gerçekleştirilen aramada müşterimize ulaşılamadığı için e-posta adresine gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön