20 Mart 2015

Mudo Çalışan Hatasının Cezası Müşteriden Çıkıyor.

Yıllardır gözü kapalı olarak tüm giyim alışverişimi yaptığım (kontrol amaçlı Mudo kart numaramı iletebilirim potansiyeli görmek için) Mudo markasının çalışanlarından yapılan yanlış bilgilendirmenin tüm maliyeti müşteri olarak bana yüklenmiştir. Bunun sonucu olarak mağaza müdürü ile görüşülmüş olup gene çözüm bulunamamıştır.

Nasıl bir marka kültürüdür anlam veremedim. O marka altında bir hata yapılıyor bu hata markaya aittir çalışana yüklenemez. Alınan ürünün değişim içim gelindiğinde aynı tutardan iade alınacağı beyan edilmiş olup ancak değişime gidildiğinde olamayacağı söylenmiş ve arkadaş yanlış bilgi vermiş denip geçiştirilmiştir. Bundan sonra Mudo'yu ne ben ne ailem giymeyecek.

Oktay 366 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın Oktay A'ın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön