Toplam çözüm sayısı
..
Mudanya Belediyesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kuddusi'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Mudanya Halit Paşa Pazarının Durumu

405görüntüleme
Kuddusi
Kuddusi 21 Ekim 2021 05:39

Mudanya Belediyesi'nin Halitpaşa pazarında satıcılar maske kullanmıyor, daha fazla mal satmak için müşteriyi zorluyor, peynir satanlar eldiven kullanmıyor, müşterilerle kavga ediyorlar, alay ediyorlar, para üstünü bir defada vermiyorlar. Kısacası bu pazar denetimsiz, başıbozuk bir durumda. Birçok alıcı benim gibi bu yüzden pazara gidemiyor. Zabıta görevlisi asla ortada yok. Belediye neden bu kadar sorumsuz ve ilgisiz? Ayrıca esnaf da maske kullanmıyor. Uyarılınca kabalık ediyorlar. Seçmen olarak gelecek seçimlerde bu durumu göz önüne alacağız.

2 Yorum

Mudanya
Mudanya21 Ekim 2021 19:46
 

Sayın Kuddisi bey; İlçemizde kurulan pazaryerleri ve pazarcı esnafı sürekli denetlenmekte ve gerekli uyarılar yapılmaktadır. Maske konusunda hiçbir kurum işlem yapmamaktadır. Şikayetiniz gerekli birimlerimize aktarılacak, denetim yapılacaktır. Tekrar aynı durum ile karşılaşırsanız alo 153'ü arayarak Zabıta Müdürlüğümüze anında iletiniz. Anlayış ve duyarlılığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kuddusi
Kuddusi22 Ekim 2021 15:37
 

Şikayetime karşılık yayımlanan yazının sorumlusu belli değil. Denetimden bahsediliyor ama her şey eskisi gibi kötü. Ayrıca ortalıkta hiç zabıta görevlisine rastlamıyoruz. Benim gibi bazı insanlar pazara artık gitmiyoruz. Adım "Kuddisi" değil Kuddusi Muammer Bilge'dir. Her şeye rağmen beni yanıtladığınız için teşekkürler.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile