04 Mayıs 2013 #1778183

MTA Elektronik Gerekenden Uzun Süre Bekletilmek!

24.04.2013 tarihinde Samsung Marka telefonumu şarj problemi nedeni ile ilgili servise bıraktım.Bir hafta içinde alabilirsiniz denildi.10 gün geçmesine rağmen kurduğum iletişimlerle sadece şarj aletinin bozuk olduğu ve parça (şarj aleti) gelmesini beklediklerini ifade ettiler, ne zaman geleceği ise belirsiz.


10 gündür bir servis şarj aleti bulamıyor getirtemiyorsa ben başka bir sıkıntım olduğunda telefonumu nasıl emanet edeyim. Bu gecikme acaba başka bir sıkıntı var da ifade mi edilmiyor diye de düşündürtüyor. Şarj aleti gibi basit bir parça için 10 gün (ki daha ne kadar beklerim belli değil) bekletilmek ve telefonsuz bırakılmak hoş bir durum değil.

Elif 512 Okunma

Cevaplar

  • Elif13 Mayıs 2013

    Mta'dan sonuç alamayınca telefonu kendi isteğimle ve Samsung çağrı merkezinde çalışan bir arkadaşla görüşerek geri aldım. Ardından Avcılardaki servis ile görüşmeler yapıldı. Elimizde şarj aleti var telefonunuzla istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz dendi. Avcılar Ekmen Samsung Servisine gittim ama ellerinde şarj aleti bulunmadığını söylediler ve ordan da elim boş döndüm. Artık uğraşacak gücüm yok gidip bir telefoncudan paramı verip şarj aleti alacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön