21 Ekim 2016

Msy Yapı Sorunlarımızı Çözmüyorlar!

5 yıl garantili diye aldığımız dairenin sorunlarını defalarca söylememe rağmen buraya 4. kere yazıyorum, her defasında özür rica "kaldır şikayeti halledelim", bir iki gün git gel ufak bir şey hallet, sonuç gene yok. Ben bir de yöneticiyim, bina içindeki sorunlarda aynı şekilde çözülmüyor. Camlarda terleme giderleri yok, terliyor akan su odanın ortasına gölleniyor kışın. Bina girişi kapısı kapanmıyor kilit bozuk, kendim yaptırdım gelmedikleri için. Gene girişteki mermer pervazlar kalkmış bahçe aydınlatması gibi birçok sorun var, kendilerine buradan beyan ediyorum Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıyacağım bu konuyu.

Doğan 3.647 Okunma

Cevaplar

  • Doğan02 Mayıs 2017

    Kesinlikle gelmediler yanda yapılmakta olan binaları yapım aşamasındayken lazım olan eleman orada varsa onlar geldi 10 kalem arızanın ikisi oda. O bina bitti yüzlerini bir daha görmedik ben yönetici olarak ortak sorunları sürekli söylemekten bıktım. Yok Muharrem bey patronlarına sorup onay alacaklarmışta. Merdiven boşluğu camını kendi işçileri kırdı Yok, merdiven sıvaları dökük, yok, bahçe aydınlatmaları dökük yok, çatı tamir ettiler güya hala yağmurda su alıyor bina girişine taktıkları kapı hurda gibi sallanıyor sürekli kendim tamir ediyorum kapı acık kalmasın diye vs. Bir çok Ariza.

  • Msy Yapı Temsilcisi02 Şubat 2017

    Sayın D.çivi Tepe 1 projemizden almış oldugunuz bağımsız bölüm ile ilgili 444 4 958 no’lu hatta yapmış oldugunuz arıza kayıtları incenmiş ve şikayetlerinize dönüş sağlanmış bulunmaktadır.Devam eden arıza kayıtlarınız ile ilgili gerekli yönlendirmeler yapılmıs en kısa sürede eksiklikleriniz giderilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön