Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Msl Group ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Msl Groups Ve Saadet Zinciri Yanıltılmak

2.002
Önder
Önder 16 Temmuz 2022 10:21

MS groups diye bir uygulama var bir saadet zinciri kurulmuş ve bir sürü kullanıcısını yanıltma aşamasında beni de buna dahil ettiler ve 3000 TL gibi bir miktar yatırım yaptım ve beni bu zincirden çıkardılar yatırdığım miktarı da vermediler kısacası beni yanılttılar.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
99
14 Ekim 2022

Msl Group Tarafından Yanıltıldım

Msl Group diye bir uygulamaya üye oldum biri vasıtasıyla tam 3000 TL depozito yatırdım üç hafta boyunca her gün görevlerimi yaptım para çekmek istedim paramı çekemedim uygulama isim değişikliği yaptı publicis adını aldı şimdi uygulamaya giriş yapamıyorum. Benim 3000 TL gitti paramı verin yoksa savcı...

profile
569
11 Eylül 2022

Msl Group Tarafından Yanıltıldım!

Msl diye bir yere üye oldum. Grup lideri kıdemine göre 3000 TL yatırdım. Yatırdığım para tamamen kişi hesaplarına yatırıldı. Hepsinin bilgisi elimde var. Aradan 4 gün sonra 600 TL daha istediler vermezseniz üyeliğiniz iptal dediler. 3000 TL yatırmıştım ve param gideceği için korktum ve bu korkuya al...

  • profile
1 Destekçi
profile
453
09 Eylül 2022

Msl Group Depozito Olarak 1000 Liramı İstiyorum

Msl Group şirketinden ayrılalı 4 ay oldu ve üyeliğimi sizin yöneticiler sildi depozito olarak tam 1000 Türk lirası içinde kaldı ve bana 3 ay içinde hesabınıza yatacak denildi ama yanılttınız beni 4 ay oldu yöneticileriniz WhatsApp mesajlarıma cevap vermiyor.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Oğuzhan
Oğuzhan
 

Ödemeleri durdurdular ve publicis. App diye bir sistem kurdular. Ödeme alabilmek için para karşılığı yeni sisteme geçin diyorlar. Ponzi patladı anlayacağınız. Parasını alan aldı, yeni girip alamayanlar mağdur oldu.

Mustafa
Mustafa
 

Oda kapandı, şimdi oda yok artık sayfayı tamamen sonradan verilen paraları da alıp kaçtılar.

Ömer
Ömer
 

Sizi üye yapan kişi kayıp mı? Bende üyeyim paramı alıyorum sizinkinde bir terslik var gibi