Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Msl Group ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Elif sonuçtan çok memnun

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Msl Group Yanıltıldım

1.494
Elif
Elif 27 Ağustos 2022 14:39
Çözüldü

Msl diye bir yere üye oldum. Grup lideri kıdemine göre 3000 TL yatırdım. Yatırdığım para tamamen kişi hesaplarına yatırıldı. Hepsinin bilgisi elimde var. Aradan 4 gün sonra 600 TL daha istediler vermezseniz üyeliğiniz iptal dediler. 3000 TL yatırmıştım ve param gideceği için korktum ve bu korkuya aldanıp 600 TL yatırdım. Yani açıkçası yanıltıldım. Saadet zinciri gibi bir şey. Uygulama üzerinden görev yaprak para kazanıyorsun daha önce birkaç akrabam tarafından denenmişti para almışlardı. Bende aldanıp kayıt yaptırdım. Bir gruba aldılar WhatsApp üzerinden, msl uygulaması kıdemlerine göre belirlenen günlerde para çekmenize izin veriyordu. Bu sistemi değiştirmek adına kıdemlerimize göre para miktarları yatırmamızı söylediler. Ben 3000 TL yatırmıştım.

Kıdemime göre 600 TL yatırdım. Tekrar ve uygulamayı değiştirdiler. Uygulama Publicis Group olarak isim değiştirdi. 26.08.22'den itibaren cumartesi-pazar hariç artık istediğimiz her gün parayı çekebileceğimizi söylediler. 26.08.22'den uygulamadan hesabımızda paraları çekmek istedik, uygulama üzerinden bakiyelerimiz sıfırlandı ve uygulama kapatıldı. Hiçbir şekilde hesaplarımıza paralar düşmedi. Benim gibi daha ailemden 5 kişi daha mağdur oldu ve sadece benim ailemden bu kadar kim bilir kaç kişi daha böyle mağdur Şikayetçiyim. Çözüm yolunun bulunmasını istiyorum.

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
99
14 Ekim 2022

Msl Group Tarafından Yanıltıldım

Msl Group diye bir uygulamaya üye oldum biri vasıtasıyla tam 3000 TL depozito yatırdım üç hafta boyunca her gün görevlerimi yaptım para çekmek istedim paramı çekemedim uygulama isim değişikliği yaptı publicis adını aldı şimdi uygulamaya giriş yapamıyorum. Benim 3000 TL gitti paramı verin yoksa savcı...

profile
569
11 Eylül 2022

Msl Group Tarafından Yanıltıldım!

Msl diye bir yere üye oldum. Grup lideri kıdemine göre 3000 TL yatırdım. Yatırdığım para tamamen kişi hesaplarına yatırıldı. Hepsinin bilgisi elimde var. Aradan 4 gün sonra 600 TL daha istediler vermezseniz üyeliğiniz iptal dediler. 3000 TL yatırmıştım ve param gideceği için korktum ve bu korkuya al...

 • profile
1 Destekçi
profile
453
09 Eylül 2022

Msl Group Depozito Olarak 1000 Liramı İstiyorum

Msl Group şirketinden ayrılalı 4 ay oldu ve üyeliğimi sizin yöneticiler sildi depozito olarak tam 1000 Türk lirası içinde kaldı ve bana 3 ay içinde hesabınıza yatacak denildi ama yanılttınız beni 4 ay oldu yöneticileriniz WhatsApp mesajlarıma cevap vermiyor.

 • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Cesur
Cesur
 

Nasıl çözüldü bende buraya para yatırmıştım alamadım nasıl çözdünüz