Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Msl Group ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Yaşar sonuçtan hiç memnun değil

 • profile
1 Destekçi

Msl Group Tarafından Yanıltıldım!

569
Yaşar
Yaşar 11 Eylül 2022 19:50

Msl diye bir yere üye oldum. Grup lideri kıdemine göre 3000 TL yatırdım. Yatırdığım para tamamen kişi hesaplarına yatırıldı. Hepsinin bilgisi elimde var. Aradan 4 gün sonra 600 TL daha istediler vermezseniz üyeliğiniz iptal dediler. 3000 TL yatırmıştım ve param gideceği için korktum ve bu korkuya aldanıp 600 TL yatırdım. Uygulama üzerinden görev yaprak para kazanıyorsun daha önce. Bir gruba aldılar WhatsApp üzerinden, msl uygulaması kıdemlerine göre. Bu sistemi değiştirmek adına kıdemlerimize göre para miktarları yatırmamızı söylediler. Ben 3000 TL yatırmıştım. 1180 TL'de Youtube.com kazandım. ***Alıcının IBAN'ı belli ismi belli banka parayı talep edemiyor**** Tekrar ve uygulamayı değiştirdiler. Uygulama Publicis Group olarak isim değiştirdi. 26.08.22'den itibaren cumartesi-pazar hariç artık istediğimiz her gün parayı çekebileceğimizi söylediler. 26.08.22'den uygulamadan hesabımızda paraları çekmek istedik, uygulama üzerinden bakiyelerimiz sıfırlandı ve uygulama kapatıldı. Hiçbir şekilde hesaplarımıza paralar düşmedi. Herkesi mağdur ettiler kişi daha mağdur oldu ve sadece arkadaşlarımda mağdur oldu. Bankamdan iade talep ettim diğer bankayı aradım şikayet ettim. Savcılığa başvur dedi dekontu ve ismini verdim. Bu kadar kim bilir kaç kişi daha böyle mağdur Şikayetçiyim. Çözüm yolunun bulunmasını istiyorum.

 • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
99
14 Ekim 2022

Msl Group Tarafından Yanıltıldım

Msl Group diye bir uygulamaya üye oldum biri vasıtasıyla tam 3000 TL depozito yatırdım üç hafta boyunca her gün görevlerimi yaptım para çekmek istedim paramı çekemedim uygulama isim değişikliği yaptı publicis adını aldı şimdi uygulamaya giriş yapamıyorum. Benim 3000 TL gitti paramı verin yoksa savcı...

profile
453
09 Eylül 2022

Msl Group Depozito Olarak 1000 Liramı İstiyorum

Msl Group şirketinden ayrılalı 4 ay oldu ve üyeliğimi sizin yöneticiler sildi depozito olarak tam 1000 Türk lirası içinde kaldı ve bana 3 ay içinde hesabınıza yatacak denildi ama yanılttınız beni 4 ay oldu yöneticileriniz WhatsApp mesajlarıma cevap vermiyor.

 • profile
1 Destekçi
profile
1.494
27 Ağustos 2022
profile
Elif sonuçtan çok memnun

Msl Group Yanıltıldım

Msl diye bir yere üye oldum. Grup lideri kıdemine göre 3000 TL yatırdım. Yatırdığım para tamamen kişi hesaplarına yatırıldı. Hepsinin bilgisi elimde v...

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  1 Yorum
profile
671
26 Ağustos 2022

Msl Group İnsanları Yanıltması

Msl Group Beğen kazan tarzı şirket yanıltan çıktı. Herkesin parası sistemde kaldı. İlk başta az veriyorlar sonra kurallar çıkartıp sizden daha fazla para talep ediyorlar. Sonra şirket el değiştirip tekrar üye topluyorlar.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .