Deprem destek listelerine hızlı erişin!
MovesMarket ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Meral sonuçtan hiç memnun değil

Movesmarket  paramı Alamıyorum

898
Meral
Meral 22 Kasım 2022 13:33

Paramı alamıyorum, çeşitli bahanelerle bir yıl oyaladılar. İlk olarak işlemleri durdurmamı istediler. Bundan dolayı zarara uğradım, ondan sonra da paramı ödemeleri için şikayetimi geri almamı istediler bunu da yaptım ve belki başka birilerin mağdur olmalarına istemeden sebebiyet verdim, şikayetimi geri aldığımda ödeme yapacağız dediler sonra telefonlarıma çıkmadılar ve hatta engellediler. Sonra telegram ® gruplarında haklarında iyi yorum yazmamı istediler.

Meral
Meral15 Aralık 2022 15:11

Hala paramdan haber yok, iletişime geçen yok. Gizlendikleri delikten çıkmıyorlar ve benim gibi başka mağdurlar varsa buradan cevap yazıp iletişime geçelim savcılığa dolandırıcılıktan şikayet edelim bu alın teri yiyicileri.

Benzer Şikayetler

profile
103
20 Aralık 2022

Movesmarket 2577 Dolar Paraya Bloke Koydu

Moves market isimli forex yatırım firması hesabımda bulunan 2577 dolar paraya bloke koydu. Akşam girdiğim hesap sabah giriş engellenmiş. Muhatap olacak kimse bulamıyorum. İlk etapta ulaştığım kişiler yok. Sizin danışmanınız işten ayrıldı yok şöyle oldu gibi bahanelerle oyaladılar.

profile
2.720
24 Haziran 2022
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

“Benim yanlış anlamamdan dolayı olmuş biraz şikayetimi kendilerine belirtmeden buraya yazmıştım tüm moves çalışanlarına çok teşekkür ederim haberleri olur olmaz düzelttiler”

Movesmarket Swap Kesintisi Yapıldı!

18 Haziran 2022 wti işlemimde swap yazılmış bunun nedenini sorduğumda bana roll olduğunu bu yüzden swap yazıldığını söylediler ben rol falan bilmem pa...

profile
4.021
08 Nisan 2022

Movesmarket  65000 Dolar Yatırdım!

Ben sözde bir firma tarafından kendilerinin yasal olduğunu belirtip kazanç vaat edip yaklaşık 65000 dolar civarı para yatırmış bulundum. Kazanç vaat edip insanların umutlarını çalan firmayı sizlere bildirmek istiyorum. Savcılık dilekçesi elimdedir mesaja döndüğünüz takdirde gerekli bütün evrakları v...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Asım
Asım
 

Moves ten nasıl bir dönüş oldu mu

Uğur
Uğur
 

Meral hanım merhaba ne yaptınız paranızı alabildinizmi.