06 Eylül 2013 #1995752

Moulinex'in Aparatları Çok Pahalı!

Geçen ay Moulinex HV8 marka kıyma makinesi aldım. Ancak teslim aldıktan sonra cihazın aksesuar bölmesinde bulunması gereken sucuk aparatının yeri boştu. Eksik teslimat yapıldı diye satıcı firma ile iletişime geçtim. Bana Moulinex firmasının ürünleri bu şekilde teslim ettiğini, sucuk aparatını yetkili servisten satın alabileceğimi söylediler.


Diğer tüm firmaların bedava verdikleri plastik huni şeklindeki basit bir aparat için Moulinex yetkili servisi 10 lira istedi. Müşteri hizmetleri de email ile bu aksesuarın ayrı satıldığı bilgisini verdi. Moulinex firmasının bu tutumu anlaşılır gibi değil.

Hakan 952 Okunma

Cevaplar

  • Moulinex Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Groupe SEB ürünleri ve tüm aksesuarları Fransa Merkez'imizde üretilmektedir. Fransa Merkez'imiz tarafından aynı model ürünler farklı aksesuar parçalarla birlikte de üretilmektedir. Bu ürünlerimizin kullanım klavuzlarının ortak basıldığını belirtmek isteriz. Ancak kullanım klavuzları içerisinde bu aksesuar parçaların farklılıkları ile ilgili (*) işareti ile “Bazı Modellerde bulunan parçalardır” uyarısı yazılarak müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Başka bir deyişle satın almış olduğunuz “ Moulinex HV 8 Kıyma Makinesi ” ürün modelimiz farklı aksesuar parçalar ile aynı model isminde üretilmektedir. Müşteri Hizmetleri Destek Hattımız tarafından açılan 505243 nolu kayıdınız üzerinde yapmış olduğumuz araştırmaya göre, satın almış olduğunuz ürün içerisinden sucuk aparatı çıkmadığı bilgisinin iletildiği tespit edilmiştir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön