30 Nisan 2013 #1772097

Moulinex Meyve Sıkacağı Üretim Hatası!

1.9.2012'de Hepsiburada'dan Juice Machine XXL JU650 model meyve suyu sıkacağı aldım. Toplam 4-5 kere kullanılmıştır. Yaklaşık 1 ay önce 1339259,1611264, 1759595 nolu şikayetler gibi elma suyu sıkarken bir duman çıkardı. Üst tarafı açtığımda içte dönen kısmın sürtünerek aşındığını gördüm.


Bu haftasonu Maltepe Yavuz elektrik yetkili servisine götürdüğümde kullanıcı hatası dediler. Bana bu 2 parçayı 70 tl e satmak istediler. Şimdi buradaki diğer şikayetlerden görüyorum ki 230 tlyi çöpe attığım gibi yeni parçaları alsam birkaç ay içinde tekrar bozulacağını düşünüyorum. Groupe SEB'den mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aksi halde kanuni yollara başvuracağım.

Tolga 399 Okunma

Cevaplar

  • Moulinex Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamız tarafından farklı bir işlem yapılamamaktadır. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Tolga02 Mayıs 2013

    Merhaba, Groupe SEB'e güvenim tamamen yok oldu. Yavuz elektrik beni nereden hatırladı?Orada sadece sordum hiç de itiraz etmedim. Bir kayıt da tutmadılar. Ayrıca ben sizin çağrı merkezinizi hiç aramadan şikayette bulundum. Cevap metniniz standart bir metin. Demek ki bu bilinen sıkça karşılaştığınız bir sorun. Yazık resmen dolandırıldım. Hakkımı yasal yollar ile arayacağım.

  • Moulinex Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Maltepe Yavuz Elektrik yetkili teknik servisimizden yaptığımız araştırmaya göre Moulinex Katı Meyve Sıkacağı ürününüzde ürününüzde kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanı tarafından da aynı tespit yapılmış ve kayıtlara işlenmiştir. Bu bağlamda ürününüz, talep ettiğiniz takdirde teknik servisimizde ücret karşılığı onarım görecektir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön