11 Şubat 2014 #2289020

Moulinex Kıyma Makinesi Garanti Dışıymış

7 ay önce satın aldığımız HV8 model Kıyma makinesinin A1 numaralı gövde parçası kırıldı. Yetkili servis bu parçanın garanti kapsamında olmadığını söyledi. Makinenin çalışması için olmazsa olmaz olan bu parçanın düşme çarpma olmadan sadece sök tak sırasında kırılması ancak imalat veya tasarım hatası olarak nitelendirilebilir.


Vidalı olan kısında çentik etkisi meydana gelir, fazla kuvvet uygulamadan kırılması hatadır. Kaldı ki insanın sıkma gücüne göre tasarlanmış olsaydı kırılmazdı. Ayrıca kendisi yaklaşık 250 TL olan bu makinenin kırılan parçasını almak istersek 60 TL imiş. Hem kalitesiz mal üreteceksin hem de yedek parçasını garanti kapsamı dışında tutup fahiş fiyata satacaksın.

Fatih 3.680 Okunma

Cevaplar

  • Moulinex Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan tüketicimize servisimizden bilgi alınarak prosedürler gereğince bilgilendirme yapılmıştır. Ancak kendisine ilettiğimiz bilgi dışında farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Fatih17 Şubat 2014

    Metal bir parça kullanıcı hatası ile nasıl kırılır? Kullanıcı ne yapmış kırmış acaba? Kullanıcı diyebilen teknik elemanın sebebini de açıklayabilmesi gerekir.

  • Moulinex Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Uzay Elektronik yetkili teknik servisimizden yaptığımız araştırmaya göre, Moulinex Kıyma Makinesi ürününüzde kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanı tarafından da aynı tespit yapılmış ve kayıtlara işlenmiştir. Bu bağlamda ürününüz, talep ettiğiniz takdirde teknik servisimizde ücret karşılığı onarım görecektir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön