03 Şubat 2014

Moulinex Katı Meyve Sıkacağını Tamir Ettiremiyorum!

Bu ürünün tamiri Tefal tarafından yapılıyormuş. Avcılar Tefal servisine götürdüm. Elektronik kartı bozulmuş dediler ve bu kart bize gelmiyor. Üretilmiyor. Hiçbir serviste de bulamazsınız. Çöpe atın yapacak bir şey yok dediler.


300.-tl para verip en güçlü diye reklam yaptıkları katı meyve sıkacağının yedek parçası yok. Bakanlık bunları denetlemiyor mu? Getirmek zorunda değiller mi?2 sene olmadı aldığım. Bu kadar sahipsiz mi bu ülke? Neden hala getirtilmesine müsaade ediliyor.

Ahmet 3.236 Okunma

Cevaplar

  • Moulinex Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken yönlendirme yapılmıştır. Tüketicimiz ürününü tekrar servisimize teslim edip firmamızın Çağrı Merkezi departmanı ile irtibat kuracaktır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön