29 Mart 2013
Yorum Yap
#1713937

Moulinex Arıza Garanti Kapsamında Değilmiş!

Moulinex firmasından aldığım katı meyve sıkacağı makinesi, aldığım günden beri iki defa kullandım meyveleri hazneye attıktan sonra çalıştırdım sıvı akan bölmesinden plastik barcacıklar çıkmaya başladı ve ben bunu servise götürdüm, servis teki bayan her ne hikmetse makineye bakmadan herhangi bir ustaya göstermeden içindeki plastik parçanın değişimi gerekiyormuş, buda garanti kapsamında değilmiş, yani 80 lira ücret talep etti.


Makinenin içindeki parçanın nasıl olurda garanti kapsamında olmamasına şaşırdım , tabi müşteri hizmetlerini aradım onlarada aynı şeyi söyledi, içindeki özellikle belirtiyorum makinenin içindeki plastik parça aksesuar olarak gözüküyormuş..

Mesut 463 Okunma

Cevaplar

  • Moulinex Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. İstanbul Servet Teknik yetkili teknik servisimizden yaptığımız araştırmaya göre Moulinex Katı Meyve Sıkacağı ürününüzde kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanı tarafından da aynı tespit yapılmış ve kayıtlara işlenmiştir. Bu bağlamda ürününüz, talep ettiğiniz takdirde teknik servisimizde ücret karşılığı onarım görecektir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

Ziyaretçi Yorumları