28 Ağustos 2013 #1980789

Motorola Servisi Kontrol Etmeden Geri Göndermiş!

Motorola Atrix telefonum aldıktan 2 ay sonra, dokunmatiği sıkıntı çıkarmaya , bölgesel olarak çalışmamaya başlamış . Bu neredeyse ekranın tamamına yayılmıştır . Bu nedenle telefonumu 03. 08. 2013 tarihinde Motorola yetkili servisi olan ESS 'ye gönderdik . Gönderdiğimiz günden bugüne (27. 08. 2013) tarihine kadar hiçbir bilgilendirme yapılmamasına karşın, telefon geldiğinde gerçekten tam bir hayal kırıklığıydı.


Ekran dokunmatiğinin değiştiği yazıyor ki , değişmiş gerçekten, yada çıkarılmış . Ama ekranı geri yerine oturtmayı unutmuşlar sanırım . Ekranın alt kısmı havada duruyor ve dokundukça oynuyor . Üstelik o bölgede dokunmatik hala çalışmıyor. Kontrol etmeden göndermeleri de cabası tabi.

Beyza 562 Okunma

Cevaplar

  • Beyza20 Eylül 2013

    ASLA MOTOROLA VEYA GOLD'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAM.

  • Beyza20 Eylül 2013

    servise gönderdiğim telefon 3 haftanın sonunda elime geldiğinde dokunmatik ekranı havada duruyordu ve telefonu açamadım bile.Hemen geri gönderdim.uzun süreden sonra dokunmatiği değişmiş olarak geldi ama bu sefer de ön kameranın içinde ya çatlak oluşmuş yada jelatin kalmış. şaka gibi GOLD FİRMASI ÇOK ACEMİCE KONTROL ETMEDEN ÇALIŞIYOR.KISACASI AYLARDIR MADURUM VE FİRMA ÇOK DUYARSIZ VE İLGİSİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön