24 Ağustos 2013

Motif Temizlik Halım Geldiğinde Çok Kötü Kokuyordu!

Kütahya Motif Halı Yıkama'ya bir adet halı verdim. Halım geldiğinde çok kötü bir koku yayıyordu ve halının alt kısmı dağılmış bir durunda idi. Tekrar geri gönderdin yaklaşık 20 gün sonra aynı şekilde geri geldi ve bu firma halının böyle olabileceğini yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını saygısızca söylediler.

İstediğin yere şikayet et diye saygısız bir tavır içinde davrandılar. Sadece halınızı alana kadar size iyi davranıyorlar ama hizmet ve esnaflık yok.

Mehmet 311 Okunma

Cevaplar

  • Motif Temizlik Temsilcisi25 Ağustos 2013

    firmamız hakkında şikayette bulunan sayın müşterimiz ile firma yetkilisi olarak bizzat ben kendim görüştüm. sayın müşterimizin iddia ettiği şekilde asla "nereye şikayet edersen et" şeklinde bir yaklaşımda bulunulmamıştır. konu ile uzun uzun bilgi verilmesine rağmen müştermizin "şikayet edeceğim" tehditlerine karşı saygılı ve kibar bir dille "şikayet etmesinin doğal bir hak olduğu" tüketici hakem heyetine şikayette bulunabileceği ve firma olarak bilirkişi raporu doğrultusunda gerekenin yapılacağı sayın müşterimize anlatılmıştır. konunun aslı ise şudur. firmamız bir temizlik firmasıdır. zaten sayın müşterimizin temizlik kalitesi ile ilgili her hangi bir şikayeti yoktur. birden fazla halısı temizlenen müşterimizin şikayeti sadece bir halısı ile ilgilidir. bazı halı dokuma firmaları maliyetten kaçmak için "halının arkasında bulunan astarı" kimyasal bir yapıştırıcı ile yapıştırmaktadır. genellikle çin halılarında kullanılan bu kimyasal su ile bir araya geldiğinde tepkileşmeye gidebilmektedir. müşterilerimize verdiğimiz sipariş makbuzunun arkasında bu gibi durumlara özellikle dikkat çekilmiş olup müşterilerimizin dikkati bu noktaya çekilmiştir. konu bundan ibaret olup gereken lüzum üzerine bu açıklamaya ihtiyaç duyulmuştur Motif Temizlik Kütahya Fatih sanayii sitesi 41.sokak no 24 Tel 0 274 232 07 33 0 274 666 0 222

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön