13 Nisan 2013

Mothercare Hediye Gelen Ürün Değiştirilmedi!

Arkadaşımın getirdiği hediye ürünün bir aylık olan süresi geçtiğinden mağaza görevlisi değişim yapamayacağını benim müşteri hizmetlerini aramamı, ararsam onların yardımcı olabileceğini söyledi. Hediyenin bana geç geldiğini ve sonra da küçük bebeğimle fırsat bulup zamanında gidemediğimi hatta bunun bir süresinin olup olmadığını da bilmedimi söyledim.Daha sonra bana verilen müşteri hizmetleri numarasını arayıp sorunumu anlatmaya çalıştım.Telefondaki müşteri hizmetleri görevlisi kendisinin yetkili olduğunu ve bana kesinlikle yardımcı olamayacağını söyledi.

Bu uygulamanızı doğru bulmuyorum ve mağduruyetimin giderilmesini istiyorum.

Ülkü 119 Okunma

Cevaplar

  • Ülkü 07 Ekim 2013

    Burada yazılanları görmezden gelip hiçe sayıyorlar anlaşılan hala bir cevap gelmedi.

  • Ülkü 26 Temmuz 2013

    Mathercare Mağazasından bir daha alışveriş yapmayacağım. Marmara Forum'daki Mothercare mağazası çalışanlarını biliyorum diğer mağazalarını bilmiyorum.

  • Ülkü 26 Temmuz 2013

    Kesinlikle memnun değilim. Konuyu yukarda açıkça ifade etmiştim. Hediye gelen ürünü bebeğim de küçük olduğu için hemen götürüp değiştiremedim. 10 gün kadar gecikmişti ve aynı ürünlerden de mağaza da olduğu halde değişimi yapmadılar. Ürünlerin etiketi çıkartılmadan halen dolapta beklemektedirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön