31 Ekim 2016 #6824121

Mosmoda.com Mağdur Ediyor!

iPhone 7 Plus almak için araştırma yaptım ve sonuç olarak Mosmoda sitesi en cazibi idi. Siteye sipariş verdim yalnız vermez olaydım açıkça söyleyeyim Mosmoda'dan sipariş vermek istiyor ve araştırmak için buraya bakıyorsanız kesinlikle sipariş vermeyin ben verdim pişman oldum ve bakıyorum benim gibi onlarcası var bu sitenin amacı insanları kandırıp parayı almak bir süre parayı kullanmak ve sonrasında sipariş iptalinde aylar sonra geri ödeme yapmak. Bu sitenin amacı belli. Sipariş vereli 45 gün oldu her hafta erteliyorlar ileri bir tarihe süre veriyorlar ne gümrükse sürekli gümrükte malzeme besbelli yalan dolan. O kadar basit bir site ki örneğin telefona hep aynı bayan bakıyor gerisini siz düşünün ayrıca diğer şikayetlerde de görebileceğiniz gibi iade süreci de aşırı derecede uzun.

Enes 1.628 Okunma

Cevaplar

  • Enes14 Aralık 2016

    aracı oldukları kurum yani banka 'bize herhangi bir geri ödeme talimatı verilmedi' diyor. mosmoda ise benim her aramam da bankaya talimat verdik diyor. yılların bankası mı yalan söylüyor siz mosmoda mı?

  • Mosmoda.com Temsilcisi14 Aralık 2016

    Müşterimiz Sayın Enes E tarafından yapılan şikayet hakkında ; Müşterimizin tarafımıza ulaşan şikayeti ardından konuyla ilgili tüm süreç tarafımızca incelenmiş, mevcut ürün hakkındaki dağıtımın kasım ayı itibarı ile başlanacağı bilgisi ürünün resmi internet sitesinde belirtilmiştir.Müşterimize süreç hakkında detaylı bilgi aktarılmıştır.Geri ödeme konusunda aracı olarak çalıştığımız kurum ile yaşanan aksaklıklar sebebi ile süreç uzamıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. MOSMODA Global Tekstil ve Mağazacılık Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön