03 Ağustos 2016

Mosmoda.com İste-Gelsin Sistemindeki Yavaşlık

Daha önce defalarca alışveriş yaptığım Mosmoda.com'a hiç yakıştıramadım. İste-gelsin sistemlerinden bir ürün sordurdum 10 gündür bulamıyorlar. Hiç yakışmadı!

Berk 586 Okunma

Cevaplar

  • Berk08 Ağustos 2016

    İstediğim ürün yokmuş ama alternatifini buldular. Özellikle Los Angelestaki Berk Bey'e çok teşekkür ederim, çok uğraştı.

  • Mosmoda.com Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “%100 Müşteri Memnuniyeti” prensibimizden ödün vermeden 6. yılinı dolduran firmamız bünyesinde istemeden yaşatmış olduğumuz bu olumsuzluk bizi oldukça üzmüştür. MosModa Global olarak yapılan yeni yapılanmamız uyarınca 2016 Haziran ayından itibaren çok uluslu ve ortaklı yeni bir yapılanmaya başladığımızı belirtmek isteriz. İletilen her talep/şikayet titizlikle incelenerek bundan sonra yaşanmaması için gereken aksiyonlar alınacaktır. MosModa olarak lüks ürün tüketiminde siz değerli `MosModa Sevenleri` sayesinde 6 yıldır sürdürdüğümüz liderliğimizi hizmet kalitemizi artırarak, sizlerden gelen talepler doğrultusunda her daim kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vereceğimizi garanti ederiz. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Şikayet ve taleplerinizin daha hızlı çözüme ulaşması için Los Angeles merkezimize bağlı [email protected] adresine talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Anlayışınıza teşekkür eder, keyifli bir gün geçirmenizi dileriz. MosModa Global LLC Los Angeles, CA

  • Berk05 Ağustos 2016

    Sorunum çözüldü, los Angeles birimindeki adaşım Berk Bey'e çok teşekkür ederim:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön