18 Ekim 2016 #6717463

Mosmoda.com İki Ay Bekletip Malın Olmadığını Söylediler

Ağustos tarihinde yaptığım alışveriş gelmesi gerektiği tarihte gelmeye başlamamasının ardından firma ile düzenli iletişime geçtim. Her defasında bana ürünün gümrükte olduğu söylendi. En sonunda da gümrükte bir problem çıktığını, malı gönderemeyeceklerini ve ellerinde aynı maldan olmadığı için iade ya da alışveriş yapabileceğimi söyledir. İadeyi seçtim.


o tarihe kadar kredi kartımdan malın üç taksitinden biri çekilmişti. Malın toplam fiyatı bakiyemin yarısından fazla olduğu için ikinci taksitinin çekilmemesi konusunda tekrardan firma ile görüştüm. 1-3 iş günü dediler, fakat 10 gün geçmesine rağmen ikinci taksitte kartımdan çekildi. Kısacası şu an onların sorumsuzluğundan kaynaklı bir iade problemiyle karşı karşıyayım. Gerçekte, somut olarak var olmayan bir şeyin sahibiyim. Müşteri hizmetleri maalesef cevap vermiyor, maillerime de cevap alamıyorum ama ödeme tarafımdan tahsis ediliyor.

Mustafa 886 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa26 Ekim 2016

    Bu şikayetimin üzerinden firma tarafından tarafıma mail geldi. Sanal posta bir arıza yaşadıklarını (!) ve beni daha fazla mağdur etmemek adına bu problemi havale ile çözeceklerini söylediler. Ancak maalesef bunun üzerindende bir hafta zaman geçti. Yine ne tarafıma en ufak bir bilgilendirme maili gelmedi. Ürünün yaklaşık 10 gün sonra taksitlerini bitirmiş olacağım. Öyle görülüyor ki firma o zaman da bir takım şeylerle o anı kurtarmaya devam edecek. Online bir alışveriş sitesinin iki ay sanal posunda süren bir arıza olduğunu bile söyleyebiliyorlar. Açıkçası şu an ben de bir sonraki gerekçelerinin ne olduğunu merak içindeyim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön