Mosmoda.com Ürünün Teslim Edilmemesi.

Deniz Ç. |

11/06/2016 tarihinde vermiş olduğum parfüm siparişimin teslim süresi 15 gün olmasına rağmen tarih 18/08.2016 hala teslim edilmeyip gümrükte sorun olduğunu söylemekteler. Her aradığımda bir hafta sonra teslim edileceğini söyleyip oyalamaktalar. Bildirdiğim şikayet doğrultusunda geri dönüş yapılacağı söylenmekte ama kimse ilgilenmemektedir. Mosmoda sitesinden ilk ve son alışverişim tabi ürün gelirse. Ürün teslim edilmezse hukuki başvurumu da başlatacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  09:21

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “%100 Müşteri Memnuniyeti” prensibimizden ödün vermeden 6. yılinı dolduran firmamız bünyesinde istemeden yaşatmış olduğumuz bu olumsuzluk bizi oldukça üzmüştür.

  MosModa Global olarak yapılan yeni yapılanmamız uyarınca 2016 Haziran ayından itibaren çok uluslu ve ortaklı yeni bir yapılanmaya başladığımızı belirtmek isteriz. İletilen her talep/şikayet titizlikle incelenerek bundan sonra yaşanmaması için gereken aksiyonlar alınacaktır.

  MosModa olarak lüks ürün tüketiminde siz değerli `MosModa Sevenleri` sayesinde 6 yıldır sürdürdüğümüz liderliğimizi hizmet kalitemizi artırarak, sizlerden gelen talepler doğrultusunda her daim kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vereceğimizi garanti ederiz.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Şikayet ve taleplerinizin daha hızlı çözüme ulaşması için Los Angeles merkezimize bağlı talep@mosmoda.com adresine talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  Anlayışınıza teşekkür eder, keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

  MosModa Global LLC
  Los Angeles, CA