Mosmoda.com Ürünleri Göndermiyor.

Gaye G. |

02.05.2016 tarihinde bir portföy siparişi verdim. Defalarca aradım bu hafta sonu elinizde gümrükte diye oyaladılar, mail attım nezaketen geri dönmediler, daha sonra benimle aynı durumda olan çok kişi olduğunu şikayet sitelerinden okudum, para iadesi de yapılmıyor. Ürün gönderilmiyor çok rahat yalan söylüyorlar. Mahkemede hakkımı aramadan çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gaye G.
  27 Temmuz
  15:46

  Şikayetime cevap verdiniz dün telefon ettiğimde gümrükte işlemler sürüyor denildi beni oyalamayın ya paramı hemen iade edin ya da hemen gönderin üç aydır paramı kullanıyorsunuz acil cevap bekliyorum

 • 19 Temmuz
  22:49

  Sayın Gaye G.,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “%100 Müşteri Memnuniyeti” prensibimizden ödün vermeden 6. yılinı dolduran firmamız bünyesinde istemeden yaşatmış olduğumuz bu olumsuzluk bizi oldukça üzmüştür.

  MosModa Global olarak yapılan yeni yapılanmamız uyarınca 2016 Haziran ayından itibaren çok uluslu ve ortaklı yeni bir yapılanmaya başladığımızı belirtmek isteriz. İletilen her talep/şikayet titizlikle incelenerek bundan sonra yaşanmaması için gereken aksiyonlar alınacaktır.

  MosModa olarak lüks ürün tüketiminde siz değerli `MosModa Sevenleri` sayesinde 6 yıldır sürdürdüğümüz liderliğimizi hizmet kalitemizi artırarak, sizlerden gelen talepler doğrultusunda her daim kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vereceğimizi garanti ederiz.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Şikayet ve taleplerinizin daha hızlı çözüme ulaşması için Los Angeles merkezimize bağlı talep@mosmoda.com adresine talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  Anlayışınıza teşekkür eder, keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

  MosModa Global LLC
  Los Angeles, CA