11 Temmuz 2014

Mosmoda.com Teslimat Yapmadı.

Söz konusu marka ödemeyi peşinen alıp, ürünü sipariş tarihinden bir ay geçmesine rağmen teslim etmemiştir. Her sorulduğunda cuma günü kargoya verileceği bilgisi verilmektedir ancak ürün halen teslim edilmemekle birlikte bir daha asla kullanılmayacak bir sitedir.

Deniz 2.827 Okunma

Cevaplar

 • Deniz12 Ağustos 2014

  Dünki mesajımdan sonra samimiyetlerini ispatlamak adına gerçekten de ücretsiz ürünü bana gönderdiler. Ben de gayretlerini teşvik amacıyla ürünü kabul edip çalışmış oldukları ortak sosyal sorumluluk projesi varsa ürün bedeli kadar firma adına bağışta bulunmayı teklif ettim. Ancak gönderdikleri ürünü kontrol ettiğimde sıpariş ettiğim üründen farklı olması dolayısıyla ürünü iade ettim. Yine de tüm bu gayretleri dolayısıyla ileride site hakkında iyi yorumlara rastlamam durumunda bu tatsız olaylar silsilesi hiç yaşanmamışsa yeniden denemeye karar verdiğim alış veriş sitesidir.

 • Deniz11 Ağustos 2014

  az önce sorunla tekrar ilgilendiklerini ve istersem sparişimi ''BUGÜN'' kargoya verebileceklerini bildiren hiç hiç hiç güven telkin etmeyen bir site....

 • Mosmoda.com Temsilcisi18 Temmuz 2014

  Sn Deniz Akan, Sizlere ödeme iadenizin çıktısı , iade talep ettiğiniz gün telefonunuza gönderilmiştir. Sizin de 11.07.2014 tarihinde kendi şikayetinize kendi verdiğiniz cevapta iadenizin gerçekleştirildiği belirtilmiştir. Ne yazık ki biz ve bizim gibi hiçbir kurum sizin banka hesabınıza girip kontrol edememekteyiz. Sizden gelen geri bildirim doğrultusunda sizin bugün vermiş olduğunuz kredi kartı numaranıza nakit olarak 1 saat içerisinde iadeniz yapılmıştır. İade dekontunuz yine e-posta adresinize de iletilmiştir. Altını çizerek belirtmek isteriz ki bizden kaynaklanmayan bu problemden ötürü sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret gösterdik. Ancak 4 yılı aşkın süredir sayısız misafirine %100 müşteri memnuniyeti ile yaklaşan MosModa markamıza karşı olan tavrınız umuyoruz ki değişmiştir. Tekrar özür diler, iyi günler dileriz.

 • Deniz18 Temmuz 2014

  Yayınlı şikayetimden sonra geçen hafta ücret iadesini talep ettiklerini söyleyip bir haftadır hesabıma yansımama sebebini saçma sapan comdan olmuş da com.trden istemeliydik de o yüzden olmamış da BİZDEN KAYNAKLI DEĞİL DİYE geçiştirebilen, ürün çeşitliliğine aldanıp da asla tercih edilmemesi gereken site

 • Deniz15 Temmuz 2014

  halen iade gerçekleşmemiştir.

 • Deniz11 Temmuz 2014

  1 aylık bekleyişimin neticesi para iadesi olmuştur. 1 aylık beklemem yanıma kar kalmıştır... Yazıklar olsun....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön