15 Ekim 2016

Mosmoda.com Teslim-iade İşlemleri Yapılmıyor!

Mosmoda.com'dan alışveriş yaptıktan hemen sonra bu siteye baktım ve direkt bir gecikme olup olmayacağını böyle şeylerin çok olduğunu okuduğumu söyledim ve iki ay içinde ürünüm gelmediği için şimdi ben de burada şikayetimi yazıyorum. Öncelikle bir ürünün gecikmesi bir şekilde mazur görülebilir. Fakat ben para iadesini istedikten sonra iade yapılamamasında ne gibi bir aksaklık olabilir diye düşünüyorum.

Para iadesini de haftalarca aylarca beklemeden direkt yasal yollarla hakkımı arayacağım. Bu gecikme sürecinde ben ulaşamadığım sürece bana herhangi bir yoldan ulaşılmadı, belki bu şekilde bir muhatap bulabilirim. Son olarak Mosmoda.com'ya ulaşamıyorum, bakım sürecinde oldukları için anlayış rica etmişler. İki aydan beri anlayış rica ediyorsunuz o da ben sizi ararsam ancak, anlayışla ilerleyen bir site değil bu bilincinde olursanız sevinirim.

Ceren 769 Okunma

Cevaplar

  • Ceren23 Ekim 2016

    İptal ettiğim ürünün para iadesi, bana söylenen günden 2-3 gün sonrasında gerçekleşti. Ürünümü 2 ay bekledim fakat para iade işlemi birkaç gün gecikmeli de olsa da gerçekleşti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön