Mosmoda.com Para İadesi Yapmıyorlar!

Hale S. |

17.06.2015 tarihinde mos17061t5087 sipariş numarasıyla yaptığım alışveriş 20.09.2015 tarihine kadar gönderilmemiş ve her iletişim kurduğumda '7 gün içerisinde gönderilecektir' vaatleriyle 3 ay boyunca oyalamışlardır! 20.09.2015 tarihinde paramın iadesini istemiş olmama rağmen para iadesi 18.10.2015 tarihine kadar gerçekleştirilmemiştir. 18.10.2015 tarihinde görüştüğüm müşteri ilişkileri iadenin yapıldığını ve bugün içerisin muhasebe çalışanlarının bana dönüş yapacağına dair söz vermişler fakat herhangi bir dönüş yapılmamıştır! Bugüne kadar Çin dahil birçok ülkeden ve siteden alışveriş yapmış bulunmaktayım. Fakat hiç bu denli olayla karşılaşmamıştım! En yakın zamanda yasal işlem başlatacağım

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  00:54

  Sn Hale Sarı,

  Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “%100 Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye gayret gösteren kurumumuz bünyesinde, size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  MosModa, lideri olduğu sektöründeki 5 yıllık varlığını siz değerli “MosModa Sevenleri” sayesinde büyüyerek devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılmış olup tarafınızın mutluluğu ön planda tutularak gerekli aksiyom alınmıştır. Keyifli günler geçirmenizi dileriz.

  Saygılarımızla,

  MosModa Global LLC