Mosmoda.com Orijinal Ürün Olduğunu Kanıtlayan Kartı Göndermediler.

Merve B. |

Mosmoda.com'dan Şubat 2015 te alışveriş yaptım ilk önce sitelerinde 10 iş günü yazmasına rağmen ürünü geciktireceklerini söylediler (ürün Prada çanta) sonra ben itiraz ettiğimde ellerinde başka bir çantayı almamı önerdiler ve bunu hemen göndereceklerini söylediler, üstüne bir miktar daha ödeyerek bu çantayı aldım fakat bu sefer de çantanın orijinalliğini gösteren kartı göndermemişlerdi ve mart ayından bu yana bu olayla uğraşıyorum bana 2 kere kart gönderdiler, ikisi de başka model ve başka renkteki çantalara aitti, insanı saf yerine koymalarını geçtim, şuan cevap da vermiyorlar, zaten verseler ne olacak, sürekli göndereceğiz göndereceğiz diye oyalıyorlar insanı, çok pişmanım alışveriş yaptığıma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  08:20

  Merve Hanım Merhabalar,

  Öncelikle tarafınıza yaşatmış olduğumuz problemden ötürü özür dileriz.

  Tarafınızla gerek Los Angeles merkezimiz gerek ise Türkiye ofisimizle gerçekleştirilen görüşmelerde mantık çerçevesinde olan tüm taleplerinizi değerlendirerek karşılamaya gayret gösterdik. Ancak Prada markalı çantalarda bulunması gereken sertifika yeniden tedarik edilebilen bir ürün değildir. Tarafınız için aynı ürünü (çantayı) gerekirse yeniden tedarik etmek istedik ancak ne yazık ki ürün stock out dur.

  Tarafınıza da iletildiği üzere MosModa bünyesindeki tüm ürünler orjinal olup MosModa güvencesi altındadır. Olası yaşayacağınız tüm sorunlarda her daim satın almış olduğunuz ürünü tarafımıza gönderebilir ve gereken işlemi yaptırabilirsiniz.

  Keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

  MosModa Global LLC