Mosmoda.com İste-Gelsin Sistemindeki Yavaşlık.

Berk Y. |

Daha önce defalarca alışveriş yaptığım Mosmoda.com'a hiç yakıştıramadım. İste-gelsin sistemlerinden bir ürün sordurdum 10 gündür bulamıyorlar. Hiç yakışmadı!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berk Y.
  08 Ağustos
  04:22

  İstediğim ürün yokmuş ama alternatifini buldular. Özellikle Los Angelestaki Berk Bey'e çok teşekkür ederim, çok uğraştı.

 • 08 Ağustos
  04:18

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “%100 Müşteri Memnuniyeti” prensibimizden ödün vermeden 6. yılinı dolduran firmamız bünyesinde istemeden yaşatmış olduğumuz bu olumsuzluk bizi oldukça üzmüştür.

  MosModa Global olarak yapılan yeni yapılanmamız uyarınca 2016 Haziran ayından itibaren çok uluslu ve ortaklı yeni bir yapılanmaya başladığımızı belirtmek isteriz. İletilen her talep/şikayet titizlikle incelenerek bundan sonra yaşanmaması için gereken aksiyonlar alınacaktır.

  MosModa olarak lüks ürün tüketiminde siz değerli `MosModa Sevenleri` sayesinde 6 yıldır sürdürdüğümüz liderliğimizi hizmet kalitemizi artırarak, sizlerden gelen talepler doğrultusunda her daim kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vereceğimizi garanti ederiz.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Şikayet ve taleplerinizin daha hızlı çözüme ulaşması için Los Angeles merkezimize bağlı talep@mosmoda.com adresine talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  Anlayışınıza teşekkür eder, keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

  MosModa Global LLC
  Los Angeles, CA

 • Berk Y.
  05 Ağustos
  00:46

  Sorunum çözüldü, los Angeles birimindeki adaşım Berk Bey'e çok teşekkür ederim:)