Mosmoda.com İnternet Mağazacılığına En Kötü Örnek!

Güliz Ö. |

1 ay önce internetten mosmoda.com adlı internet mağazacılığı yaptığını iddia eden siteden ürün alma gafletinde bulundum. Aldığım ürünle ilgili teslimatla ilgili "stokta yok ", "ithal ürün olduğu için geç teslimat" gibi bir ibare olmamasına rağmen 15 gün bekleyip ürün elime ulaşmayınca müşteri hizmetleri ile görüştüm ürünün gümrük işlemlerinden dolayı ancak 19 Haziran günü teslim edileceği söylendi.

Bugün tekrar aradığımda yine aynı bahane ile 15 gün sonra teslim edileceği söylendi. 15 gün sonra da aynı sebeple ileri bir tarih söylenebileceği büyük ihtimal.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  15:16

  Güliz Hanım Merhabalar

  Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “%100 Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye gayret gösteren kurumumuz bünyesinde, size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  MosModa, öncülerinden biri olduğu sektöründeki 4 yıllık varlığını siz değerli “MosModa Sevenleri” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılmış olup tarafınızın mutluluğu ön planda tutularak gerekli aksiyom alımıştır. Umarız sizi memnun edebilmişizdir. Keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

  Saygılarımızla.

  MosModa Mağazacılık ve Tekstil Ltd. Şti.