17 Kasım 2018
#11162437

Mosajans.com Çocuk Reklamda Oynatma Vaadi!

3 yaşındaki oğlumu gofret reklamında oynatacağız diyerek E** Hanım beni aradı. Kayıt, fotoğraf çekimi veya herhangi bir ad üzerinden bir ücret ödemesi yapmayı kabul etmediğimi ve bu koşullarla görüşmek isterlerse oğlumu getirebileceğimi söyledim. Kabul edip beni ve oğlumu davet ettiler.


Görüşmeyi de su şekilde yapacağız diye bilgi paylaştılar: “Merhaba, yarin Cast Direktörümüzle ve Proje Yöneticimiz ece hanımla Reklam görüşmeniz vardır. Randevu saatine geç kalmamanız rica olunur. B141” ancak ne cast direktörü ve e-- Hanım vardı.


Kapıda herhangi bir çalışan bizi karşıladı ve hemen 300 TL profil oluşturma ücreti talep etti. Buraya bu koşulla gelmediğimi ve E**Hanım’la görüştüğümü söylesem de, ilgili E** Hanım’la aynı yetkide olduğunu ve böyle bir uygulama yapamayacaklarını söyleyip bizi uğurladı. Boşu boşuna küçücük çocukla yorulduk.

Caner Caner 28.981 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mos Ajans Temsilcisi26 Ocak

    Değerli Oyuncu Adayımız, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yapılmıştır. Ajansımıza gelip arkadaşlarımızdan bilgi almışsınız kimse size gofret reklamı vs secilmiştir bilgisi verilmemiştir.Akabinde firma yetkileri sizi aramasına ,size yardımcı olmak istememize rağmen telefonlarımızı engeliyip dalga gecilmiştir. Sizin iyi niyetli bir davranış sergilemediğiniz anlaşılmıştır. Ajansımızla ilgili yaptığınız karalama ve bilgi kirliliği için gerekli hukuk haklarımızı kullanacağımızı bildirmek isteriz . Saygılarımızla. Cast departmanı

Ziyaretçi Yorumları