20 Ocak 2014

Morphy Richards Süpürgenin Kırılması Garanti Dışıymış!

Morphy Richatds T70420 model süpürgemi 13 Aralık 2012 tarihinde Kozyatağı Carfour SA'dan aldım. Kısa süre sonra sap bölümünü gövdeye bağlayan bölümdeki pimler kırıldı. Sap kısmı süpürgeyi kullanırken fazlaca açılıp kapanıyordu bazen parmakları sıkıştırıyordu.

Bu kırılmadan dolayı Marmara Teknik'e gittim. Kırılmaların garanti kapsamının dışında olduğunu söyledi. Tamir edeceklerini ancak 75 TL civarında bir ücret ödemem gerektiğini ifade etti. Merkezi aradım.

Beni tekrar Marmara Teknik'e yönlendirdiler. Bu tamiri yaptırsam bile kısa süre sonra aynı sorunla karşılaşacağım için vazgeçtim. Çünkü o pimler yeniden kırılacaktı. Sorunumun giderilmesini ümidim olmasa da talep ediyorum.

Güleray 2.857 Okunma

Cevaplar

  • Morphy Richards Temsilcisi24 Şubat 2014

    KONU HAKKINDA AKSESUAR DA OLUŞAN KIRILMA VE ÇATLAMALAR GARANTİ KAPSAMINDA İŞLEM YAPILMAYACAĞI BİLGİSİ VERİLDİ.

  • Güleray 23 Ocak 2014

    süpürgedeki kırılma kötü kullanımdan değil sapı tutan pimlerin zayıflığından, kullanılan malzemenin sapı taşıyamamasındandı. Bu nedenle firmanın bu durumun arkasında durup tüketicinin maduriyetini gidermesini beklerdim. Olmadı insan bir kere hata yapar´. Kaybedilen bir müşterinin en az on müşteri olarak firmaya döneceğini düşünüyorum.Bu süpürgeden şikâyetçi çok tüketici var. Hatalı üretim varsa büyük firmalar ürünlerini toplayıp hatasız olanlarla değiştiriyor . Bu büyüklüğü MORPHY RCHARDS dan da bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön