Morhipo.com'dan Aldığım Ürün Fizan'dan Geliyor!

Hamit Y. |

16 Aralık 2013 tarihinde satın aldığım MH12917684 sipariş numaralı ürünüm, taahhüt edilen tarihte tarafıma ulaştırılmadı. Morhipo ile görüşmem sonucu tedarikçi firma ile bir sorun yaşadıklarını bildirdiler. Fakat ben burdaki şikayetleri okuduğumda kendi yaşadığım sorunların aynılarını gördüm ve bu açıklama bana inandırıcı gelmedi. Herkese aynı açıklamayı yapıyorlar diye düşünüyorum. Siparişim sabahtan beri kargoya teslim edilecek diye gözüküyor fakat bir türlü teslim edilemedi.

Anlaşılan sizin için ürünü kargoya teslim etmekte zor bir iş. Bu kadar süre içerisinde özel sipariş versem gömleği 10 kere dikerlerdi .Kesinlikle Boyner'e yakışan bir kuruluş değilsiniz.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamit Y.
  03 Ocak
  13:00

  28 Aralık'ta iade için teslim aldığınız ürünün ücretini hala iade etmediniz.Şimdiye kadar alışveriş yaptığım hiçbir sitede bu kadar uzun iade süreciyle karşılaşmadım.Sizde satın alma öncesi,sonrası ve iade işlemi her türlü sorunlu.Birisindende memnun kalmadım.Morhipo.com dan bir alışveriş yapan bir daha yapmaz bu gidişle.Bana verilen hediye çekini kullanmak için sizden bir ürün daha aldım.Bundan sonrada tövbe morhipodan bir şey almam.Bu kadar ciddiyetsiz bir sistemle karşılamadım.

 • Hamit Y.
  27 Aralık
  12:46

  ürün 5 gün gecikmeli ulaştı elime.Beymen marka gömlek almıştım.Ürün kullanılmış ve yıkanmış.Deterjan kokuyor bariz.Ayrıca kolları ve bedeni çekmiş.Aynı beden gömlek tam gelirken bu küçük geliyor.şaka gibi.tedarik edemeyince kendi giydiğiniz gömleğimi yolladınız naptınız! Resmen 5 para etmez bir siteymişsiniz!

 • 25 Aralık
  10:07

  Merhaba,
  Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili detaylı bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Takımı