28 Eylül 2015

Morhipo.com Teslimat Tarihine Yine Uymadılar

Geçen hafta bir markadan iki adet aynı ürün satın aldım. Taahhütlü teslimat tarihi 22 Eylül 2015 olarak yazıyordu. Ürünün sadece bir tanesini iki gün önce bana gönderdiler, sistemden kontrol ettiğimde diğerinin daha kadroya verilmemiş olduğunu görüyorum.


Bayramı bahane ederek mazeret belirtmezseniz sevinirim; çünkü halihazırda bir siparişim daha var. Bayram nedeni ile teslimat tarihini 2 Ekim yazmışsınız.

Gökhan 167 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan04 Ekim 2015

    Bayram öncesi almış olduğum ürün, İstanbul içi Sancaktepe'den tarafıma gönderileceğine, Ankara'ya gönderilmiş. hâlâ daha Ankara'da beklemede. Son zamanlarda yaşadığım; eksik ürün gönderimi, yanlış ürün gönderimi, taahhüt edilen teslim tarihine uymama ve yanlış adrese teslimat gibi sorunlara sürekli olarak yenileri ekleniyor. Mağduriyetimi dile getirdiğimde ise özür dilemekten başka doyurucu bir çözüm yolu üretilmiyor. Bir sonraki alışverişimde benzer ya da farklı bir sorunla karşı karşıya kalıyorum sürekli. Müşteri memnuniyeti anlayışınız bu sanırım.

  • Gökhan01 Ekim 2015

    Elbette herhangi bir bilgilendirme yapılmadı tarafıma. Şaşırmadım...

  • Morhipo.com Temsilcisi28 Eylül 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön