24 Ağustos 2015

Morhipo.com Kişiye Özel Hediye Çekleri!

Morhipo.com'dan çok alışveriş yapan biriyim eşim ise kırk yılda bir alışveriş yapar. Bana özel hediye çeki verilmediği için eşimin hesabından eşimin hediye çekini kullanarak alışveriş yaparak güneş gözlüğü satın aldım. Aldığım ürün görsel olarak tamamen farklıydı. Bunun fotoğraflarını da çektim. Hatta müşteri temsilcisi ile konuştuktan sonra ürün kaldırıldı. Daha sonra tarafımıza mail geldi ürün kayboldu gönderi bilgilerini giriniz diye. İyi de siz bu zamana kadar hiç gönderi kodu istemediniz de şimdi ne oldu da zaman kaybı yaşatıyorsunuz bana? Sizden paramı geri alabiliyorum ama kaybolan zamanım ne olacak? Morhipo.com'da çok alışveriş yapana hediye çeki verilmiyor.

Yasemin 497 Okunma

Cevaplar

 • Morhipo.com Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

 • Yasemin22 Ağustos 2015

  Siteniz de üyelik kapatma bile yok üyeliğimi kapatın ben geri dönüş istemiyorum üyeliğim kapansın istiyorum.

 • Yasemin22 Ağustos 2015

  Size mi kaldım ya trendyol da gold müşteriyim. Bana beni özel hissettirmeyen siteden bir daha alışveriş yapmayacağım. Saygısızlık diz boyu hele ki aptal yerine konulmam bunu asla affetmem kim yaparsa yapsın.

 • Yasemin22 Ağustos 2015

  Para da kolay kazanılmıyor harcanan para sonrasında bu tür bir muamele görmek kimsenin hakkı değil.

 • Yasemin22 Ağustos 2015

  Benim gibi online alışveriş yapan birini de kaybettiniz. Bana geri dönüş yapmayın artık sizi tercih etmiyorum. Morhipo yu seçtim hata yaptım. Arayıp da biz kar amaç güden kurum değiliz demeyin lütfen çünkü artık inanmıyorum söylediklerinize... Ben aptal değilim aldığım ürün sürekli indirime girsin. Hasta olmasam zaten gider mağazasından alırım.

 • Yasemin22 Ağustos 2015

  Sürekli aldığınız ürünü 3 gün sonra 5 gün sonra fiyatını indiriyorsunuz. Az önce görüştüğüm 23.35'te müşteri temsilcisi Zeynep Hanım da benimle lakayıt bir şekilde görüştü resmen dolandırıcısınız. Ürünü satana kadar her şey. Gerekli yerlere satış politikanızla alakalı şikayette bulunacağım. Kayıtlarınız dinleniyorsa kimse benimle bu şekilde konuşamaz... Ben haklarını bilen bir müşteriyim ve müşteri temsilcisinin benimle bu şekilde konuşmaya hakkı yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön