16 Mart 2015

Morhipo.com Hasarlı Gönderdiği Ürünü Bilerek İade Almıyor!

Mh10082897 no.lu siparişimdeki ürünleri (6 parça) hepsini bir kutu içerisine koyup sonrasında kargo tarafından teslim edilen kutuyu açtığımda Lambader'in bir tanesi sökük şekilde koyulduğunu diğeri ise kutu içerisinde diğer parçalardan dolayı Lambader şapkasının hasar gördüğünü Morhipo.com müşteri hizmetlerine dile getirdim. Fakat kendileri kargodan tutanak tutturmadığı için iade alamayacaklarını söylediler.


Bende ürünleri tarafınıza gönderiyorum kutusunda hiçbir ezilme olmayan kutunun nesi tutanak tutacaklar, bana gelen ürünün incelenip her yerinin sökük bir şekilde bilerek kutuya koyulduğunu diler getirdim ama halen ısrarla kargo tutanağı olursa iade edeceklerini söylüyorlar.

Mustafa 208 Okunma

Cevaplar

  • Morhipo.com Temsilcisi16 Mart 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön