27 Eylül 2016

Morhipo.com Deforme Olan Pantolonu İade Edemiyorum!

Almış olduğum 3 farklı ürünün iadesini yaklaşık 1 ay önce yaptım. Yaklaşık 1 aydırda arıyorum. Ürünleri bulmadıklarını söylüyorlar. Hatta çok daha önce yaptığım bir iadeyi sanki yeni gelmiş gibi söylüyorlar! Şimdi en geç 1 hafta içerisinde geri dönüş yapılması gerekiyor iken nasıl oluyor da 1 ayda sonuç alınamıyor? Özellikle kendilerine ait bilindik bir markanın ürünleri defolu nasıl gönderebiliyorlar?


Ürünlerin fiyatlarındaki indirimler kalitesizlikleri yüzünden mıdır? Eğer firma inceleme zahmetine girecek olursa görecektir ki her yaptığım alışverişin yarısından fazlası iadedir! Bu ürünlere ilave olarak aldığım bir pantolon yüzeyinde özel kaplaması mevcuttur parlak efekti için. 2-3 kullanımda siyah pantolonun dizi bembeyaz oldu. Artık bunlarla uğraşmak dan bu ürünü gönderiyorum bile.

İbrahim 219 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim15 Ekim 2016

    Merhaba; Yukarıda bahsettiğim ürünler yaklaşık 2 ay bekledikten sonra depoda bulunamayip tekrardan yeniburunmus gibi bana gönderildi. Geçtiğimiz hafta 08/10/2016 da bu ürünler ile beraber 1 urun daha gönderdim. Gönderi no..... 611877976124 Yurtiçi Kargo. Musteri hizmetleri ile gorussunde yine aynı karmaşa devam ediyor. 1 ürünü yine bulamamislar, diğerleri incelemeye gitmiş. Böyle kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı olur mu? Bir iade 2,5 ayda sonuclandirilamaz mi? En kısa sürede iadelerimin kabulünü rica ederim.

  • Morhipo.com Temsilcisi27 Eylül 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön