Morhipo.com Yanlış Ürün Yollanması!

Özkan S. |

Birkaç hafta önce Morhipo'dan gözlük aldım. Gelen gözlük markası bile belli olmayan pazarda 5 liraya satılan cinsten. Buraya kadar normal geri yollarsın olay biter gibi düşünebilirsiniz ama bu daha önce de karşılaştığım bir sorun. Aynısından kalmadı diyerek bir özür notu her şey bitti. Bence burada bir usulsüzlük var. Kargo ücretini de alıyorlar. İade için en az bir saat kaybediyorum. Kargoya git sıra bekle. Şikayet ettiğimde de yapacak bir şey yok diyorlar. Bir üst yetkiliye ulaşamıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan S.
  19 Haziran
  12:28

  hala inceliyorlar herhalde bir sonuç bir gelişme yok. benim sipariş ettiğim exess marka erkek güneş gözlüğü bana gelen optelli marka bayan güneş gözlüğü. bu yanlışlık değil bilerek yapılmış 

 • Özkan S.
  15 Haziran
  21:33

  hala yanlışlara devam ediyorsunuz. ne yolladığınızı bile bilmiyorsunuz. bir laçkalık hakim şirkete. ya da bilerek yanlış yollayıp gerçeği ile değiştiren elemanlar; buna göz yuman idareciler;yöneticiler hiçmi takip etmiyor şikayetleri?

 • 09 Haziran
  14:27

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi