Morhipo.com Ürünün Defolu Olması!

Hilal Nur A. |

Senelerdir mağazalardan alışveriş yapmaz Morhipo'dan yaparız. Neden? Çünkü hem zamandan kazancımız olur hem de ürünlerine güveniriz daha doğrusu güvenirdik fakat son zamanlarda yaptığımız alışverişlerimiz bizi oldukça hüsrana uğrattı sipariş verdiğimiz son zamanlardaki çoğu ürünü iade ettik. Hele ki son gelen mh632314** no'lu Hummel marka erkek spor ayakkabı gerçekten fiyasko. Ürünün sağ teki resmen defolu hatta giyilmiş gibi duruyor ucunda çakmakla yakılmış gibi bir siyahlık var tabanın da sarımsı bir renk diğer tekiyle zerre alakası yok. Umarım bu hatalarını bir an önce telafi ederler. Diyeceğim o ki demek ki pazarda tutunana kadar sadece müşteri çekip büyümekle olmuyormuş büyümeyi müşteri memnuniyetiyle devam ettirmek gerekiyormuş. Bir daha alışveriş yapar mıyım meçhul.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  09:26

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi