Morhipo.com Ürünü Pahalı Satma Taktiği!

Emine G. |

Morhipo sezon ürünlerinde uzun zamandır bir bota bakıyordum. Bin küsur lira fiyatı vardı. Bir ara fiyatı 639 TL'ye düştü ve aldım. Aldıktan bir gün sonra fiyatı 798 TL'ye çıktı ve bu fiyatta sabitledi. Teslim tarihi 10 Şubattı, geciktirdiler. İki kez mail attım. Nihayetinde 26 Şubat'ta siparişimi kendi kendilerine iptal ettiler. İptal nedeni olarak da ürünün kalite kontrol testlerinden geçemediğini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım. Temsilci, ürünü özel indirim kulübünden aldığımı zannedip sezon ürünlerinde kalite kontrol aşaması bulunmuyor sizinki kalite kontrolünden geçemedi dedi. Ürünü sezon ürünleri arasından aldığımı söylediğimde de kabalaştı, sesini yükseltti, bağırıp susturmaya çalıştı. Ürün halen satışta, tabi ki yüksek fiyattan. İndirimli haliyle satmamak için ellerinden geleni yaptılar. Ha bu arada 10 TL hediye çeki verdiler, sağ olsunlar.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine G.
  02 Mart
  15:37

  Şikayetim sonucu aynı gün bana dönüş yaptılar. Mutlaka yardımcı olacaklarını, düşük fiyatlı hali ile bana ulaşmasını sağlayacaklarını söylediler. Ama 3 gündür ses seda yok. Paramı da henüz iade etmediler. 1 ay oldu siparişimi vereli. İptal etmelerinin üzerinden de 2 hafta geçti...

  Ürünü de hala satıyorlar. Bu fiyatı ile alsam hemen gönderirler. Tam bir rezalet... Bütün güvenimi kaybettim morhipoya

 • 29 Şubat
  10:24

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi